Embed

2014 askeri ceket modası

Kamuflaj Desenli Bayan Kıyafet ve Aksesuarları Keşke bayanlar da askere gitseydi mi diyorsunuz ? Askeri kıyafetler ya da kamuflaj...
Kamuflaj Desenli Bayan Kıyafet ve Aksesuarları
 
Keşke bayanlar da askere gitseydi mi diyorsunuz ?
 
Askeri kıyafetler ya da kamuflaj desenlerini çok mu seviyorsunuz ?
 
Kamuflaj giymek için askere gitmenize gerek yok bayanlar. İşte neredeyse her aksesuar ve elbise çeşidi için yapılmış kamuflaj desenli modeller. Dolabınızda mutlaka bir tane olması gereken kamuflaj desenli kıyafetleri çok seveceksiniz.
 
 
2014  İlkbahar yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte sezonun bayanların ilgisini çekecek yeni trendlerde gün yüzüne çıkmaya başladı.
 
2014 Military Modası, 2014 asker elbise modelleri, bayan askeri elbise modası,asker elbiseleri 2014 modelleri
 
Son yıllarda kendini göstermeye başlayan asker rengi ve desenleri moda tabiriyle military trendinin bu sezon hızla yükseldiği yani altın çağını yaşayacağı bir sezon beklenmekte. Askeri renklerin ve kamuflaj desenlerin yer aldığı şık bir tarz olan military trendi bayanlara maskülen bir hava vermesiyle tanındı ve dünyada hanımların kıyafet tercihlerinde yer almayı başardır. Daha çok ünlülerin sokak modasında kullandıkları bu asker modası kombin kolaylığı ile de bayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Bu trendinin en önemli unsurları kamuflaj desenli ceketler, gömlekler, pantolonlar, etekler, taytlar ve elbiselerin desensiz, sade, düz renklerle kombinlenerek kullanılmalısıdır. Askeri desenli alt veya üst kullanıldığında kombinleyeceğiniz kıyafetinizin düz olması gerekmekte aksi halde desen karmaşası yaratıp göz yormaktadır. İlkbaharın ilk aylarını yaşadığımız şu günlerde hırka, ceket, baharlık montlarda sıkça rastlayacağınız asker modası size oldukça rahat ve spor bir görünüm sağlayacaktır. Kombinlerinizde giyeceğiniz mini etek ve bol pileli mini eteklerde kamuflaj desenlerin ahenginin muhteşem bir duruş sergilediğini düşünenlerdenim. Siyah pantolon üzerine giyeceğiniz asker renk ve desenleriyle şık bir görünüm elde edeceğiniz gibi giyeceğiniz düz renk atletler asker tarzını yansıtmak için kullanacağınız en doğru kıyafetlerden biri olacaktır. İlkbahar yaz sezonu trendleri arasında yer alan maskülen bir tarz sergilemek içinde asker renk ve modellerini kullanmanız mümkün olacaktır. Bu yaz kargo cepli pantolonları da çokça göreceğiz asker trendinde erkeklerinde bayanlar gibi bu pantolonlara yoğun ilgi göstereceğini düşünüyorum. Askeri tarzın içinde ne kadar kamuflaj koyu yeşil renkler olsa da günümüz modasında bildiğimiz kamuflajlardaki değişik renklerde dikkat çekmektedir. Kilolu bayanlar için riskli bir kıyafet olan kamuflaj hanımları daha da bir kilolu göstermektedir. Zayıf olan bayanlara rahat bir kullanım ve kombin avantajı sağlayacak olan military tarzı kıyafetler kendinize güveninizi de sergilemenize olanak sağlayacaktır. Giyeceğiniz kamuflaj bir pantolon üzerine düz bir tişörtle şık bir asker kombini rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Bu modayı çantalarla da yakalama şansına sahip olan bayanlar düz yeşil ve kamuflaj desenli çanta, cüzdanlarla farklı bir tarz sergilemeyi başaracaklardır.
 

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !